Skupinové lekce

Dětské kroužky

Sensory Play, Klubíčko, judo, pohybová přípravka, aerobik, kruháček, kondiční box, indoor cycling. To všechno od nejmenších po náctileté

Lektor: Terka, Roman, Pavel, Šája

Kruhový trénink

Kruhový trénink je vysoce intenzivní forma cvičení, která se soustředí na posílení celého těla s minimálním časovým limitem.

Lektor: Regina

Alpinning

Alpinning je kardio aktivita, která vám poskytuje příležitost běhat a svičit na páse souběžně. Prostě skvělá průprava na výlet do Alp.

Lektor: Šárka, Jana, Martina, Monika

TRX

TRX je revoluční cvičební systém, který poskytuje vysoce intenzivní trénink pro celé tělo. Jedná se o zavšené třmeny, na kterých cvičíte vlastní váhou těla.

Lektor: Helča, Jana, Šárka (TRX+pilates)

Posilovací stroje

Posilovací stroje jsou skvělým způsobem, jak zlepšit svou fyzickou kondici a posílit svaly. FitPULS je vybaven stroji značky Grün a TechnoGym.

Osobní trenér: (na dotaz ve FitPULS)

Kardiostroje

FitPULS Fitnesscentrum disponuje běžícími pásy, trenažérem schodů, orbitrekem i veslovacím trenažérem. Je se prostě kde spotit.

Osobní trenér: (na dotaz ve FitPULS)

Tabata

Tabata je kardiovaskulární trénink, který rychle zlepšuje výkonnost. Princip je jednoduchý – 20 sekund se naplno cvičí, 10 sekund je pauza. To se opakuje 8x.

Lektor: Helča

Bosu

Pomůcka ke cvičení, která připomíná nafukovací polokouli, cvičit můžete jak na rovné, tak i na vypouklé straně. Systém cvičení, který má vliv na celé tělo.

Lektor: Martina

Indoor Cycling

Energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem.

Lektor: Lukáš, Helča, Jana M.

Jóga

Tisíciletá praxe cvičení, které se zaměřuje na harmonii těla a mysli. Původem pochází z Indie a spojuje v sobě fyzické cvičení s meditací a dýcháním.

Lektor: Bea

Alpinning + Body Mix

Alpinnig jsme představili výše. Body Mix je cvičení ve stylu kruhového tréninku kombinující prvky posilování a tabaty pro udržení tepové frekvence. 

Lektor: Martina

Tukové peklo

Pořádně si dát do těla a vypotit tuky - to je Tukové peklo. Ranní kardio hodina vám pomůže spálit tuky a začít lepší pracovní den.

Lektor: Jana

Chcete rezervovat skupinovou lekci?