Aktuálně ve FitPULS

A je to tady! Dva mimořádné pátky. V pátek 28. června si jdou děti pro vysvědčení, v pátek 5. července je státní svátek na počest Cyrila a Metoděje. Bohužel nám ani Cyril ani Metoděj nebere telefon, takže budeme muset oba pátky nechat ve fitku dopoledne zavřeno.

Na které zážitky z dětství si pamatujte nejvíc? Pravděpodobně ty z letních prázdnin u babičky, s rodiči na dovolené nebo s kamarády na dětském táboře. Řadu let přináší FitPULS fitnesscentrum radosti dospělým i dětem v pražské Březiněvsi a okolí. Jednou z nejoblíbenějších událostí jsou atraktivní tematicky zaměřené dětské tábory. O termínech těch...

Vážení členové a přátelé FitPULS Fitnesscentra v Březiněvsi, rádi bychom vás informovali o důležité změně, která přijde s datem 1. ledna 2024. Po třech letech jsme se rozhodli provést revizi našeho ceníku, a to z důvodu rapidního nárůstu provozních nákladů, které nás bohužel neminuly.

Máte rádi jógu, ale nedělní večery vám buď nevyhovují nebo jsou nedostačující? Máme skvělou zprávu! Vyslyšeli jsme vaše přání a rozhodli se rozšířit počet hodin jógy. Od 11. října 2023 můžete navštívit hodinu jógy také každou středu v 19:00.