O nás

FitPULS Fitnesscentrum je pro vás otevřeno v Březiněvsi od roku 2010. Už dvanáct let je tak vítaným rájem pro všechny, kteří touží po rodinném fitness zážitku. Byli jste se zde podívat? Zkuste to. Jakmile vstoupíte do posilovny, okamžitě na vás dýchne domácí a pozitivní atmosféra, za kterou stojí nejen milí hosté, ale i školený personál. Pokud se zrovna necítíte na zvedání činek nebo ovládání fitness strojů, zkuste "sálovky". FitPULS nabízí téměř nekonečnou škálu aktivit pro dospělé i pro děti.

Pojďme být konkrétní. Hlavní devízou FitPULSu je široký výběr fitness strojů značek Grün a TechnoGym, které vám umožní posilovat bezpečně a s radostí. Ve čtyřech sálech najdete také nepřeberné množství činek, posilovacích koleček, zátěžové vaky, vesty, posilovací i odporové gumy, FitBalls, stepy, Bosu, běžecké pásy, fitness schody, kola, orbitrek i veslovací trenažér a spoustu dalších nezbytných doplňků pro zdravý fitness sport. Pro dospělé jsou připraveny skupinové lekce, které rozproudí vaše srdce i tělo. Od adrenalinového Alpinningu či indoor cyclingu, unikátní kruhový trénink, tabatu, tukové peklo, bodymix nebo TRX s pilates až po uklidňující jógu či Bosu cvičení - FitPULS má na paměti každého. Každý týden je tak připraveno cvičení pro maminky i pro seniory.

Ale pozor, nezapomínáme ani na děti! FitPULS si totiž výhradně zakládá na zapojení celé rodiny. Navštěvovat tak můžete s nejmenšími dětmi pravidelné kroužky jako edukativní Sensory Play na Klubíčku, kde se nejmenší děti učí zapojovat všechny své smysly, hravý Pulsíček, judo nebo box. To jsou aktivity vytvořené na míru pro malé radostné dušičky. A pokud máte náctileté, nemusíte se obávat, i pro ně je připraveno speciální kondičně sportovní cvičení, stejně jako aerobic nebo judo. Součástí FitPULS je také dětský koutek, stolní tenis či venkovní trampolína.

Ale co s dětmi v létě? FitPULS neusíná na vavřínech ani v prázdninových měsících. Pro děti pořádáme nezapomenutelné letní tábory, ať už příměstské nebo pobytové. To je totiž ta správná cesta, jak děti dostat ven a zapojit je do zábavných a zdravých aktivit, bez mobilů v ruce. Jen tak totiž připravíme dětem radostné vzpomínky na dětská léta, které si nadšeně ponesou celým životem.

Ať jste zkušení nebo začátečníci, přijďte. Místo je tu pro všechny. Rádi vám poskytneme individuální tréninky s profesionálními trenéry, kteří tu jsou pro každého, kdo touží po osobním zlepšení. Samozřejmostí je bar vybavený veškerými energetickými doplňky stravy, uzamykatelné skříňky v šatnách, sprchy s teplou vodou i sociální zařízení. Chováme se zodpovědně k přírodě a třídíme odpad.

Ale to není stále všechno! FitPULS také poskytuje službu v podobě profesionálního cykloservisu - všichni, kteří máte jízdní kolo, zde najdete pravidelnou a profesionální údržbu. A pokud se rozhodnete investovat do nového kola, překvapí vás autorské zastoupení pro prodej značek Ghost a Pells.

S úsměvem na tváři vykročte do světa aktivní rodinné radosti. FitPULS je tu pro vás a vaši rodinu, abyste společně objevili sílu pohybu a radost ze života. Táhneme za jeden provaz a děkujeme všem, kteří se na duchu FitPULS podílejí. Přijďte na Spolkový den a nechte se okouzlit rodinnou atmosférou tohoto jedinečného fitness centra v Březiněvsi. Tady se rodina setkává s radostí!