Důležité oznámení: Změna ceníku od roku 2024

29.12.2023

Vážení členové a přátelé FitPULS Fitnesscentra v Březiněvsi, rádi bychom vás informovali o důležité změně, která přijde s datem 1. ledna 2024. Po třech letech jsme se rozhodli provést revizi našeho ceníku, a to z důvodu rapidního nárůstu provozních nákladů, které nás bohužel neminuly.

       Chápeme, že konzistence cen byla jedním z důvodů, proč jste si vybrali právě naše fitnesscentrum, a chtěli bychom vám poděkovat za vaši dlouhodobou podporu. Díky vašemu přispění jsme mohli tvořit komunitu lidí, kteří chtějí žít zdravý a aktivní životní styl.

        S tímto zdražením se snažíme udržet vysokou kvalitu služeb, kterou od nás očekáváte. Zvýšení cen bude průměrně činit 7 %, a to abychom pokryli stoupající náklady na energie, údržbu vybavení a další provozní náklady, které jsme nemohli ovlivnit.

        Chceme vás ujistit, že i nadále zůstáváme oddaní našim hodnotám. Naše fitnesscentrum zůstane místem, kde můžete trénovat v příjemném prostředí, ať už jste začátečníci nebo pokročilí. Stále budeme nabízet různé aktivity pro děti i dospělé, a budeme se snažit vytvářet prostředí, kde se cítíte jako součást naší fitPULS rodiny.

      Děkujeme vám za vaši trpělivost a porozumění této situaci. Pokud máte jakékoli otázky ohledně nového ceníku nebo jiného tématu, neváhejte nás kontaktovat.

      Jsme přesvědčeni, že společně tuto změnu zvládneme a budeme pokračovat ve společném růstu a dosahování vašich fitness cílů.


        S přáním zdraví a aktivního života,

Tým FitPULS Březiněves