Přihlášky: Pulsíkovy tábory přináší vašim dětem nová letní dobrodružství.

08.02.2024

Letní prázdniny jsou ještě daleko, ale všechny děti se a ně těší. S nimi přichází čas na nezapomenutelná dobrodružství! Nechte své děti zažít léto plné zábavy, nových kamarádů a nevšedních zážitků na Pulsíkových letních táborech.

  1. PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MALÝ/VELKÝ ZDRAVOTNÍK (8. 7. - 12. 7.) Připravte své děti na zábavný týden plný her a dobrodružství. Naučí se důležité principy první pomoci a získají nové dovednosti, které se jim budou hodit celý život. Cena: 3.200 Kč.

  2. PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR SOUBOJ TÝMŮ (22. 7. - 26. 7.) Tento týden bude plný soutěží, her a dovedností, které posílí týmovou práci a soutěživost dětí. Vaši malí dobrodruzi se budou skvěle bavit a získají nové přátelé! Cena: 3.200 Kč.

  3. POBYTOVÝ TÁBOR V JIZERKÁCH  (27. 7. - 2. 8.) Pro ty, kteří touží po skutečných dobrodružstvích, máme připravený skvělý pobytový tábor! Menší děti se mohou těšit na turistické výzvy, kde objeví krásy přírody, zatímco větší táborníci se vydají na cyklistický výlet po Jizerkách. Cena zahrnuje ubytování, stravu, dopravu i vstupy. Cena: od 6.500 Kč.

Nenechte své děti trávit léto doma! Přihlaste je na Pulsíkovy letní tábory a dejte jim možnost zažít dobrodružství, na která budou vzpomínat celý život.

Pro účast na Pulsíkových táborech vyplňte přihlášku (nejde ji na odkazu níže nebo na recepci FitPULS Fitnesscentra). Odešlete nám ji e-mailem nebo doneste osobě na recepci FitPULS Fitnesscentra. Další informace najdete ve všeobecných podmínkách přihlášky nebo nás kontaktujte na uvedených spojeních.