FitPULS dětský pobytový tábor 2024 bude v Jizerkách

27.01.2024

Na které zážitky z dětství si pamatujte nejvíc? Pravděpodobně ty z letních prázdnin u babičky, s rodiči na dovolené nebo s kamarády na dětském táboře. Řadu let přináší FitPULS fitnesscentrum radosti dospělým i dětem v pražské Březiněvsi a okolí. Jednou z nejoblíbenějších událostí jsou atraktivní tematicky zaměřené dětské tábory. O termínech těch příměstských vás budeme brzy informovat. Ale máme pro vás skvělou zprávu. Známe už místo a termín letošního pobytového dětského tábora.

Společně s dětmi se v létě vypravíme do Jizerských hor, do krásné přírody mezi Bedřichovem a Josefovým Dolem. Hotel Artur se nachází na okraji Janova nad Nisou a je ideálním místem pro všechny vyznavače krásné horské přírody, čerstvého vzduchu, turistiky a letních sportů. Letošní ročník pobytového tábora bude pro menší a nejmenší turisticky zaměřený, a pro větší táborníky zaměřený cyklisticky.

Do Jizerek pojedeme společně v termínu 27. 7. až 2. 8. 2024. Zapište si tento datum do svých kalendářů. Až budou k dispozici přihlášky, budeme vás informovat na webových stránkách a Facebooku FitPULS Fitnesscentra. Těšíme se na nové společné a nezapomenutelné zážitky.